Lidé

Boucháním hlavy o zeď zhubnete až 150 kalorií za hodinu

Další „fantastický“ způsob hubnutí, který doma nezkoušejte

Některé studie a výzkumy musejí dělat opravdoví blázni. Jak jinak by se mohlo přijít na to, že když budete hodinu bouchat hlavou o zeď, tak zhubnete 150 kalorií? Doufejme, že dobrovolníkům, kteří tento pokus podstoupili, dostali alespoň dobře zaplaceno a že se jim nestala nějaká vážná nehoda.

Hubnutí může zdraví sice velmi pomoci, ale jak je vidět, tak také velmi uškodit. Bouchání hlavy o zeď není zrovna zdravý ani příjemný způsob, jak shodit nějaké to přebytečné kilo.

Aktivity, kterými zhubnete stejně, jako boucháním hlavy o zeď

Jestli se už rozhodnete, že chcete věnovat hodinu času svému tělu a zdraví, je to jedině dobře. Namísto bolestivých úderů ale stačí jít na hodinovou procházku v trochu svižnějším tempu. Zhubnete totiž stejných 150 kalorií. Může to být více i méně v závislosti na rychlosti a obtížnosti terénu.

Samozřejmě se můžete jít věnovat i domácím pracím, díky kterým budete mít doma příjemněji a zbavíte se i trošky podkožního tuku.

Vlastně prakticky cokoliv, co můžete vymyslet jako zajímavou aktivitu, která neobsahuje nárazy hlavy o stěnu, bude velmi pravděpodobně lepší, příjemnější, efektivnější a hlavně bez bolesti a otřesů mozku.

Zdroj
Unknownlist
Back to top button